10.000 TL’ye varan Hurda Teşviğine ek 5.000 TL’lik indirim Dacia’dan! | Hedef Oto
Kampanya Süresi : 01 Haziran - 30 Haziran

10.000 TL’ye varan Hurda Teşviğine ek 5.000 TL’lik indirim Dacia’dan!

İlgili indirim sadece, devletin Hurda Teşviğine İlişkin Uygulaması’ndan yararlanan müşterilerimizin kendi adlarına, yeni bir Dacia Sandero, Lodgy, Dokker Combi ve Dokker Van satın almaları durumunda geçerlidir. Kampanya indirimi ile finansman kampanyaları ve hurda teşviği hariç, diğer herhangi bir indirim birlikte kullanılamaz. İlgili indirimin kullanılması durumunda, Dacia Finans’tan Maxxi Koruma ya da Maxxi Değer satın alınması şartı ile %1,54 faiz oranı ile kredi kullanılabilir. Hurda teşviğine konu hurda araç ile yeni satın alınacak araç cinsi aynı olmalıdır. İndirim hakkı kişiye özeldir, bir başkasına devredilemez. Kampanyadan yararlanabilmek için, hurda teslimine yönelik olarak alınan Hurda Belgesi’nin ibraz edilmesi gerekmektedir. Kampanya 30.06.2018 tarihine kadar yapılan perakende satın alımlarda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Ayrıntılı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

  DİĞER KAMPANYALAR

  Dikkatinizi çekebilecek diğer kampanyalar

  Kampanya Süresi Doldu
  Dacia binek otomobillere özel faiz oranları
  Haziran ayında, Dacia marka binek otomobillerin satın alımlarında, %0 faiz fırsatı ve kullanacağınız kredi tutarı ve vade seçeneğine göre değişen avantajlı faiz oranları sizleri bekliyor !
  KAMPANYA DETAYI
  Kampanya Süresi Doldu
  RENAULT SUV modellerine özel %0 faiz
  Haziran ayında Koleos, Kadjar ve Captur satın almak isteyenler, 30.000 TL ve 15 aya kadar %0 faiz fırsatından yararlanabilirler.
  KAMPANYA DETAYI
  Kampanya Süresi Doldu
  MEGANE Sedan hurda kampanyası
  16 yaş ve üzeri otomobilinizi getirin, yeni bir Renault Megane Sedan’a 10.000 TL indirimle sahip olun!
  KAMPANYA DETAYI